A-venue

A-TEAM

Maak kennis met het A-Venue Team!

Een gedreven, gemotiveerd en professioneel team dat gepassioneerd is door vastgoed begeleidt klanten die op zoek zijn naar een nieuwe thuis. A-Venue heeft daarvoor de juiste experten in huis waardoor wij een begeleiding kunnen aanbieden zowel op juridisch, bouwtechnisch en commercieel vlak.

Dankzij onze aanpak, onderscheiden wij ons vandaag in de markt door gebruik te maken van onze interne expertise in combinatie met een zorgvuldig opgebouwd en actueel netwerk!

Michiel

MICHIEL HUYSMANS

ZAAKVOERDER | BIV 505 970
+32 473 92 15 03 | michiel@a-venue.be

Tina

TINA VRANCKX

OFFICE MANAGER
+32 491 52 42 72 | tina@a-venue.be

Jacky

JACKY RAYMAEKERS

VASTGOEDMAKELAAR | BIV 511 302
+32 495 53 46 49 | jacky@a-venue.be

Ward

WARD VAN WINDEKENS

VASTGOEDMAKELAAR | BIV 511 417
+32 496 02 14 38 | ward@a-venue.be

Sally

SALLY VAN BRUSSELT

VASTGOEDMAKELAAR-STAGIAIRE | BIV 512 100
+32 478 57 09 99 | sally@a-venue.be

Elizabeth

ELIZABETH HAMELS

VASTGOEDMAKELAAR-STAGIAIRE | BIV 513 589
+32 486 11 66 11 | elizabeth@a-venue.be

BA en borgstelling via 730.390.160 (polisnr. BIV)

Polisnummer CONCORDIA 730.390.161.936